Základní škola Ostrov, Májová 997
MENU ☰

stravování zajišťuje Primirest

Milí strávníci, vážení rodiče, naši příznivci a podporovatelé, rádi bychom Vám představili čerstvou Primirest novinku. Na našem objednávkovém portálu www.MujPrimirest.cz přibyla chytrá platební vychytávka, která potěší nejen fanoušky moderních, bezpečných a rychlých on-line plateb. Bez ohledu na banku kterou využíváte nebo operační systém Vašeho chytrého telefonu, nově umožňujeme všem strávníkům platbu pomocí QR kódu.

Vše je super snadné – po nalogování do svého účtu zadejte v sekci plateb částku do pole nad QR kódem (povoleny jsou libovolné částky v rozmezí od 500,- Kč do 5.000,- Kč). Pak už jen stačí naskenovat vytvořený QR kód v aplikaci Vašeho mobilního bankovnictví a platbu potvrdit. Tím je platba kompletně a správně zadána a vy nemusíte složitě přepisovat variabilní a ani specifické symboly.

A jen drobná připomínka, abyste zadávali platby včas, zpracování trvá do 3 pracovních dnů. Další možnost je úhrada obědů prostřednictvím trvalého příkazu z vašeho účtu nebo platební brány.

Rádi bychom měli jistotu, že se s novinkou rychle sžijete. Bližší informace (nejen o této novince) Vám ochotně poskytne vedoucí Vaší školní restaurace. Jakékoliv dotazy k platbám vždy rychle vyřešíte i přes náš chytrý formulář, který najdete na stránce www.primirest.cz. Vyplněním všech políček (řádné identifikace strávníka) zajistíte, že se Vaše žádost dostane ke správné osobě.

Přejeme Vám, ať Vám u nás pořád chutná.
Tým Primirest
Vážení rodiče,
rádi bychom Vás informovali o tom, že společnost Primirest spol. s r.o. přechází na nový pokladní systém a s tím souvisí i přechod na nové webové stránky https://primirest.cz, které slouží k možnosti objednávkám stravy. Účty budou na novém webu vytvořeny automaticky na Vaše mailové adresy, které máte na původních webových stránkách.
V následujících dnech Vám přijde na mailovou adresu odkaz na vytvoření hesla k novému účtu. Po zadání hesla se lze ihned přihlásit a účet začít používat. Objednávky stravy od 1.8.2022 prosím provádějte již na nových webových stránkách. Původní webové stránky https://mujscolarest.cz budou od srpna 2022 zablokovány.
V případě jakéhokoliv problému se na nás obracejte prostřednictvím mailové adresy:
zr.6050@primirest.cz
Případné dotazy vám rádi zodpoví: vedoucí školní jídelny – Kamila Nováková
zr.6050@primirest.cz nebo Martina Kházová ucetni.6050@primirest.cz
Děkujeme za pochopení a doufáme, že změna bude k Vaší spokojenosti.


Připomínky, dotazy a stížnosti adresujte na:
telefon: 731 438 251
e-mail: zr.6050@primirest.cz

Rodiče mohou přes stránky Primirestu ovlivňovat výběr jídel svých dětí.
Taktéž mohou regulovat, či přímo zakázat dodatkový prodej.
appka

 


Evropský sociální fond v ČR