25.6.2026
V sobotu 20. června byla vyhodnocena soutěž Namaluj si Schlika. Do této malířské soutěže se zapojilo i jedenáct žáků z 5.B. Je pro nás velkým potěšením, že Sabinka Humňalová byla oceněna za druhé místo ve své kategorii. Moc gratulujeme.
Mgr. Jaroslava Roulová